Polityka prywatności

Arkadiusz Szala – autor i administrator bloga zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika tego bloga obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie https://arkadiuszszala.wordpress.com/?page_id=500&preview=true

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych moich użytkowników.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu, nie zapisuj się na newsletter i darmowy kurs wideo.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z tego bloga możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Wymagam tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja Newslettera, Bezpłatne Warsztaty Przedsiębiorczości

Zaprenumerowanie elektronicznego, bezpłatnego Newslettera, Bezpłatnych Warsztatów Przedsiębiorczości wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail, lub specjalnego ID. Pola te są obowiązkowe .

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu subskrybentowi wiadomości dotyczące interesującego subskrybenta tematu. Imię pozwala mi zwracać się do subskrybentów po imieniu.

Niezapowiedziane Wiadomości

Arkadiusz Szala zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości autor rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na blogu przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów są dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę zawierającą te dane.Arkadiusz Szala nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na blogu i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez Arkadiusza Szala nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na blogu http://www.arkadiuszszala.wordpress.com

W przypadku pytań proszę pisać:
arkadiuszszala@wp.pl

Wyłączenie Odpowiedzialności

Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte na blogu moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Arkadiusz Szala nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny.

———————————————————————————————————————————

Polityka Prywatności bloga wzorowana na Polityce Prywatności serwisu Czas Na E-Biznes

http://www.cneb.pl/a/polityka_prywatnosci.html

Reklamy
  1. ArkadiuszSzala.net

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: